HTC chystá pokračování řady Wildfire

HTC1

Je logické, že na internetu se nejvíce mluví o nejvýkonnějších přístrojích, které sklízí největší obdiv. Tato zařízení jsou však z pohledu prodejů zastíněna levnějšími a dostupnějšími modely, u HTC například velmi oblíbenou řadou Wildfire. Současný model Wildfire S by měl v průběhu roku nahradit nový telefon od HTC, který dostane označení Wildfire C. Poprvé se o tomto modelu začalo mluvit, když na internet unikla fotografie z tohoto přístroje a z EXIF údajů vyplynulo, že je pořízena z pětimegapixelového fotoaparátu zařízení s kódovým označením HTC Golf. A co zařízení přinese?

 

obrázek je pouze ilustrační

Už v začátcích prodeje nebude chybět Ice Cream Sandwich s rozhraním Sense 4, podporou Beats Audio a 25 GB úložným prostorem na Dropboxu. Úhlopříčka displeje činí 3,5 palce, rozlišení se vyšplhalo na 480×320 pixelů. O běh systému se postará jednojádrový 1GHz procesor doplněný RAM pamětí o velikosti 512 MB a 4 GB interního úložiště, které bude možné rozšířit pomocí MicroSD karet. Nechybí samozřejmě ani podpora bezdrátového připojení Bluetooh 3.0 a Wi-Fi 802.11 b/g/n. Podle informací by telefon mohl obsahovat i přední kameru, což je u takto levných zařízení nestandardní. Přesné datum představení a prodeje se zatím neví, očekává se však, že tak HTC učiní brzy.

zdroj: pocketnow.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)