HTC představí na CESu nový model řady Desire

htc_desire_ico

Před několika dny začala tchajwanská společnost HTC rozesílat pozvánky na svou prezentaci, která proběhne již příští týden v rámci veletrhu CES (Consumer Electronic Show) v Las Vegas.

Podle jednoho ze zdrojů by právě zde měl být představen telefon Desire A52, zaměřený na pořizování autoportrétů (“selfies”). Má se jednat o zařízení se 13Mpx fotoaparátem na přední straně a 4Mpx hlavním foťákem s technologií UltraPixel. K dispozici by měla být celá škála barevných variant a podpora pro dvě SIM karty na trzích, jako jsou Tchaj-wan, Singapur, Indie, Malajsie, Vietnam, Indonésie, Hong Kong a Čína.

Ačkoli specifikace jsou spíše v rovině spekulací, bylo by překvapením, kdyby telefon nepřišel s alespoň 5″ displejem a procesorem Qualcomm Snapdragon 615. Jaká ale bude skutečnost, to se dozvíme příští týden.

HTC představí na CESu nový model řady Desire HTC představí na CESu nový model řady Desire

Informaci částečně potvrzuje i samotný výrobce, který skrze svůj oficiální účet na čínské sociální síti Weibo zaslal příspěvek, ve kterém oznamuje chystané představení zařízení řady Desire na 5. respektive 6. leden 2015. Doplňme, že letošní CES začíná v úterý 6. ledna.

Společnost HTC dosud CES poměrně výrazně ignorovala a své největší novinky představovala v rámci jiných akcí. Rok 2015 tak bude v tomto směru změnou, nicméně je otázkou, nakolik zásadní. Očekáváme, že novou “vlajkovou loď” pro rok 2015 spatříme nejdříve v rámci Mobile World Congressu, tedy až na začátku března.

Zdroje: Mobil Telefon, @upleaks, Phandroid, Android and Me.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)