HTC a jeho plány s Androidem pro rok 2010

htc-logo-1

Jelikož se neodvratně blíží konec roku, mnozí z nás jsou už jistě zvědaví, co si pro nás výrobci mobilních telefonů připraví pro rok následující. Nedávno jsme psali o plánech Aceru, ke kterému se v posledních dnech proti své vůli přidává i HTC. Podle dostupných informací to vypadá, že HTC si pro nás v roce 2010 připraví nejméně pět modelů s Androidem uvnitř!

HTC své plány budoucích telefonů samozřejmě jako každý významný výrobce tají. Někdo blízký této taiwanské firmy ale do světa vypustil řadu obrázků, které by měly být “vytrženy” z pomyslné brožury HTC pro rok 2010. Kromě obrázků se ke všem modelům objevily i jejich parametry, díky nim si můžeme tak udělat “obrázek” o každém zvlášť. Ještě upozorňuji, že specifikace, design ani názvy přístrojů nejsou oficiální. HTC Legend – březen 2010 První z pěti telefonů je model Legend. Ten disponuje zajímavými funkcemi, ale nic zásadního, kromě povedeného designu, asi nepřinese.

HTC Legend HTC Legend

HTC Legend - specifikace HTC Legend – specifikace

HTC Tide – duben 2010

Klasický telefon s klávesnicí, přesto s dotykovým displejem, je důkazem toho, že tento styl konstrukce ještě není úplně pohřběný. Telefon také nic zásadního nepřináší.

HTC Tide HTC Tide

HTC Tide - specifikace HTC Tide – specifikace

HTC Bravo – duben 2010

HTC Bravo připomíná nejnovější model HTC HD2 s Windows Mobile. Kapacitní displej o velikosti 3,7 palců, navíc v technologii AMOLED + natáčení HD videí dělá z tohoto přístroje nadupaný telefon poháněný 1Ghz procesorem.

HTC Bravo HTC Bravo

HTC Bravo - specifikace HTC Bravo – specifikace

HTC Buzz – květen 2010

Podle mého přístroj na úrovni modelu Hero, zajímavé specifikace a design, u něhož pravděpodobně půjdou vyměňovat zadní kryty (podobně jako u HTC Tattoo).

HTC Buzz HTC Buzz

HTC Buzz - specifikace HTC Buzz – specifikace

HTC Salsa – červen 2010

Oproti ostatním trochu jiný Android ala Blackberry. QWERTY klávesnice pod dotykovým displejem má podobné specifikace jako předchozí model Tide.

HTC Salsa HTC Salsa

HTC Salsa - specifikace HTC Salsa – specifikace

Obrázky telefonů vypadají velmi věrohodně, a tak prozatím budeme věřit, že se o žádný podvrh Photoshopu a zručného grafika nejedná. V takovém případě se příští rok máme opravdu na co těšit. Myslíte si, že HTC splní své plány a vydá v první pololetí příštího roku všechny tyto přístroje, nebo je to pouze fantazie a někdo se chtěl zviditelnit? Zdroj: Androidandme.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (7)