HTC 10: Stahujte povedené tapety z dosud nepředstaveného telefonu

Tapety HTC náhleďák

HTC svou letošní vlajkovou loď ještě ani nepředstavilo a smartphone se k nám již pomalu dostává. Tedy, myslíme po kouskách. Jako první jsou na řadě tapety, kterých je rovných 20. S úniky bude mít asi společnost HTC docela problém, protože podle informací ze všech možných světových médií se zdá, že se již o telefonu ví téměř vše. Nebo jsou to jen ničím nepodložené spekulace? Ať tak či tak, tapety, které se k nám dostávají, jsou pravé a pocházejí z dosud nepředstaveného HTC 10. I tapety ale prozrazují něco málo o samotném zařízení.

Například bychom se mohli dozvědět něco o rozlišení displeje. Obrázky mají rozlišení 2560×2880 px, což potvrzuje spekulované rozlišení 1440p, které by pro HTC bylo technologickým krokem vpřed. Dosud totiž prosazovalo především (dle nás stále dostačující) FullHD panely.

HTC 10 tapety

Všech 20 tapet si můžete prohlédnou v galerii výše. Pokud byste však chtěli některou z tapet použít v plné kvalitě, můžete si od nás stáhnout ZIP balíček, do kterého je celý set tapet zabalen.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (7)