Předvánoční nadílka pokračuje. Dalších 26 her ve výrazné slevě

android vánoční nadílka slev

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi již tradičně přichází také hromada slev. Pozadu nemohou zůstat ani vývojáři her pro Android a tak je touto dobou Obchod Play plný spousty zajímavých slev. V předchozích článcích jsme vás již informovali o výrazné slevě na cenami ověnčený titul Lara Croft GO, tak o celé várce slev na další Android hry.

android hry ve výrazné slevě

Lavina slev zatím ani nezpomaluje, natož aby se zastavila a tak vám dnes přinášíme dalších 26 tipů na zlevněné Android hry. Mezi těmi tentokrát nechybí například porty dnes již kultovních RPG Icewind Dale a Baldur’s Gate. Výrazné slevy se pak dočkal například povedený letecký simulátor Aerofly 2. Příznivce holohlavého zabijáka s čárovým kódem na temeni pro změnu potěší výrazné slevy na hry Hitman Go a Hitman: Sniper. Za vskutku symbolické částky pak pořídíte tituly Star Wars™ Pinball 3, Rayman Fiesta Run a Riptide 2. Za povšimnutí rozhodně stojí také hororový titul This War of Mine, 130 Kč sice není zrovna symbolická částka, i tak se jedná o slevu 70 % oproti plné ceně.

Nabídka zlevněných her na Google Play:

Výhodné nabídky na koupi zmíněných her jsou pochopitelně časově omezené, přičemž vývojáři časový rámec trvání akce obvykle neudávají, pokud vás tedy některý z výše zmíněných titulů zaujal, neváhejte s jeho nákupem. Akcí bude nejspíše do Vánoc ještě přibývat a o těch nejzajímavějších vás budeme i nadále informovat.

Zlákala vás některá ze zmíněných her ve výrazné slevě k nákupu?

 

Zdroj: App-Sales.net

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (6)