Hry v Messengeru slaví 1 rok. Facebook to oslavuje mnoha novinkami

facebook hry v messengeru

Hry v Messengeru se objevily už před rokem. Společnost Facebook tak oslavuje tuhle oblíbenou funkci velkou aktualizací, která přináší nové funkce a také nové hry jako třeba Angry Birds, Sonic Jump, Disney Tsum Tsum nebo Puzzle & Dragons. Pojďme si novinky představit.

Hry v Messengeru už půjdou i streamovat

Streamování her je fenoménem posledních let, v podstatě každá herní platforma umožňuje streamovat. A nově to umí i Messenger. Pokud tedy u hrání rádi mluvíte a komentujete, tak budete mít možnost používat služeb Facebook Live. A to když budete hrát hry přes Messenger. Streamování bude fungovat jednoduchým kliknutím na tlačítko, nebude potřeba žádné složité nastavování.

hry v messengeru facebook

Druhá nová funkce se hodí, pokud hrajete nějakou hru s vašimi přáteli. Hry totiž půjdou hrát při videohovoru, kromě diskuze, se budou moct sdílet zajímavé okamžiky z her, nebude chybět ani podpora efektů a filtrů. První hra, která bude podporovat tuhle funkci, je Words With Friends. V budoucnu se tohle číslo bude rozrůstat, a to i o nové hry, jejichž část jsme napsali v úvodu článku.

[appbox googleplay com.facebook.orca]

Hrajete hry, které jsou ve Facebook Messengeru?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později
bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později
WhatsApp

WhatsApp: Pište si zadarmo!

Blog David Doskočil David Doskočil
3 min. uložit na později

Komentáře (2)