Hra Pull My Tongue: Povedená a zábavná alternativa ke Cut the rope

pull my tongue_n1

Malý chameleon Greg má dnes tuze velký hlad. Co to po domě tak voní? Aha, to si tatínek malého Petříka právě v mikrovlnce dělá popcorn. Greg má popcorn moc rád a přemýšlí, jak se k němu dostat, aby mohl pár kousků ochutnat. Pojďme si stáhnout hru Pull My Tongue a pomoct Gregovi dostat se k chutnému a voňavému popcornu.

Hra Pull My Tongue: Cesta za popcornem

Na začátku se dostáváme do kuchyně, kde celá naše cesta za popcornem začíná. V prvních několika kolech si pomocí nápovědy osvojíme ovládání. Poté už nás čeká devadesát úrovní, ve kterých se musíme přes několik překážet dostat k voňavému popcornu a cestou sebrat trojici hvězdiček, k čemuž nám pomáhají záchytné body, okolo kterých můžeme obmotat chameleonův jazyk.

Nebezpečné překážky

V honbě za stravou se dostáváme do pěti místností. Kromě kuchyně je to například dětský pokoj, sklad nebo ložnice. V každém pokoji absolvujeme patnáct základních misí a tři bonusové. Během lovu se setkáváme s elektrickým proudem, ostrými noži nebo přepínacími tlačítky, kterými si pomůžeme k lepší cestě za jídlem.

Hodnocení – Pull My Tongue

Během hry se u neplacené verze objevuje menší omezení. Při hře vyskočí informace o odemknutí další úrovně až za pár minut. Toto omezení lze však přeskočit zhlédnutím krátkého videa s reklamou. Od hry se tedy nezdržíte příliš dlouho a po pár sekundách můžete zase pokračovat.

Pull My Tongue je velice hezky graficky zpracovaná a návyková hra v hlavní roli s malým hladovým chameleonem jménem Greg. Ten se s naší pomocí dostává přes nebezpečné překážky přímo ke svému oblíbenému popcornu, který zasytí jeho hladový žaludek. Stáhněte si hru z Google Play a pomozte Gregovi se dobře najíst.

[appbox googleplay com.noodlecake.pullmytongue]

Jiří Štochl
O Autorovi - Jiří Štochl

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Atomas

Hra Atomas: Zahrajte si na bohy

Aplikace Jakub Schusser Jakub Schusser
2 min. uložit na později

Komentáře (1)