Roztrhl se pytel se zlatem. Honory 4X a 4C dostanou zlaté edice

Honor_GoldEdition

Značku Honor asi nemusíme nijak zvlášť představovat. Za svůj krátký život si získala poměrně slušné místo na trhu. Jedněmi z posledních modelů jsou pěti palcový Honor 4C a pěti a půl palcový Honor 4X. O smartphonech samotných toho načtete ještě mnoho. Nyní však společnost Huawei překvapuje a zmíněné modely značky Honor vydává v limitované zlaté edici.

Na designu zlaté edice pracovalo nejmenované Londýnské designové centrum. Zadní kryt má nezaměnitelnou texturu, inspirovanou vzorem textilie. Největší předností vyššího modelu pak je například 3000 mAh baterie nebo podpora všech místních pásem LTE.

Honor 4X Limited Gold Edition

 

Model 4C pak nabídne například ultratenký rámeček díky němuž zabírá displej krásných 76% celé přední plochy. Za zmínku také stojí například funkce fotoaparátu, jako jsou panoramatické selfie nebo dodatečné přeostřování snímku až po jeho pořízení.

Honor 4C Limited Gold Edition

 

Zlatá barva je příjemná na pohled většině z nás. Důvodem je jeho blyštivost, která na první pohled evokuje cosi neobyčejného, cosi drahého. Zlatá edice modelů Honor 4C a 4X však vůbec drahá nebude. Cena většího modelu ve zlaté edici začíná na 5.999,- Kč a menšího dokonce na 4.399,- Kč. To je velmi překvapující cena, která se u zlatých edicí jen tak nevidí. Pravdou je, že ve zlaté edici se většinou vyrábějí jen vlajkové lodě, a tedy ty nejdražší modely.

Oba modely budou ve zlaté edici již brzy dostupné v běžné distribuční síti značkových e-shopů, model 4X pak v limitované edici nabídne i operátor T-Mobile.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)