Hodinky Samsung Gear S4 s Google Wear OS? Poslední informace to naznačují

hodinky samsung gear s4 wear os google

Hodinky Samsung Gear S4 by se zanedlouho měly představit. Naznačuje to i zvýšený počet úniků a spekulací ohledně toho, co si tentokrát Samsung přichystal. Ty poslední hovoří o tom, že se chystají hodinky Samsung Gear S4 se systémem Wear OS (dříve Android Wear) a pravděpodobně se změní i název.

Hodinky Samsung Gear S4 se možná budou nazývat Galaxy Watch

Poslední informace ze zahraničí hovoří o tom, že společnost Samsung pracuje na chytrých hodinkách, které poběží na operačním systému společnosti Google. Wear OS tento rok prošel redesignem, který přinesl nový název. To by měl být ale jen začátek, Google má na podzim představit své Pixel chytré hodinky a obecně se má více zaměřit na trh s chytrými hodinkami.

Wear OS rebrand Android Wear

Samsung hodinky poháněné Wear OS tak nemusí být úplný nesmysl. Samozřejmě korejská společnost využívá pro svou nositelnou elektroniku vlastní systém Tizen. Až tedy na jednu výjimku. A to Samsung Gear Live, který zpočátku běžel na Android Wear. Pravděpodobně to ale neznamená, že by Tizen v chytrých hodinkách skončil.

Druhou možností je to, že nepůjde o Gear S4, ale o Galaxy Watch a Samsung vydá dvě verze svých hodinek. Další kousek do puzzle pak přidal Pankaj Kedia z Qualcommu. Ten prozradil, že Google s několika partnery pracuje na Wear OS hodinkách s novým čipsetem Snapdragon Wear 3100. Momentálně se tak v informacích a spekulacích je poměrně obtížné vyznat, nicméně vše nasvědčuje tomu, že na podzim přijde poměrně hodně novinek k Wear OS.

Chtěli byste hodinky Samsung, které fungují na Wear OS?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)