Hodinky Michael Kors: Silná konkurence zavedeným výrobcům?

Michael Kors

S příchodem platformy Android Wear se zavedení výrobci elektroniky snaží vytvořit produkt – hodinky, které by uživatele klasických hodinek přesvědčily o koupi. Hodinky jako takové jsou ale pro mnoho lidí především vyjádřením stylu, vkusu a v některých případech i určitého postavení. Se zavedenými výrobci elektroniky si většinou tyto slova nespojíte. Toho si jsou moc dobře vědomy módní značky jako například Michael Kors.

Michael Kors přichází s novými hodinkami

Proto se do výroby chytrých hodinek pouští i někteří výrobci těch klasických – ručičkových. Jako příklad si můžeme uvést chytré hodinky od Tag Heuer, o kterých jsme vás již informovali. Nyní přichází na řadu počin od světoznámého designéra Michaela Korse. Hodinky jsou zaměřené hlavně na ženy. Značka Michael Kors ovšem vyrábí také pánské hodinky, tak snad se jich někdy dočkáme i v chytrém provedení.

michael kors

Samotná novinka je spíše o stylu a designu, než o velkých technologických řešeních nebo výbavě. Každopádně tyto hodinky pohání procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, lze je nabíjet bezdrátově a také mají vyměnitelné řemínky. V prostředí najdete speciální ciferníky vytvořené právě od Michaela Korse. Zajímavostí je, že mají kruhový display, který je ale dole trochu uříznutý – podobně jako u Moto 360 od Motoroly. A cena? Jak se dá čekat, tak hodinky nejsou nejlevnější. Cena začíná na 350 dolarech a můžete se dostat až na 395. Pokud byste si chtěly přeci jenom udělat radost nebo pánové udělat radost svým protějškům, tak již nyní můžete objednávat na oficiálním storu Michael Kors – michaelkors.com.

Jak se vám líbí tyto nové hodinky?

Zdroj: androidpolice.comandroidauthority.com.

Jan Vitásek
O Autorovi - Jan Vitásek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)