Chytré hodinky LG G Watch budou mít SIM kartu

lg-g-watch (1)

Operační systém pro chytré mobilní příslušenství Android Wear byl představen již nějaký ten pátek nazpět. V tuto chvíli jsou očekávány dva produkty, které by tento operační systém měly mít. Jedná se o chytré hodinky Moto 360 a LG G Watch. Nyní se na veřejnost dostala informace, která poodhaluje další tajemství chytrých hodinek LG G Watch.

G Watch

Podle posledního reklamního obrázku by měly chytré hodinky od LG disponovat podporou SIM karty. Z hodinek by podle některých informací mělo být možné uskutečnit telefonní hovor, poslat SMS zprávu či si prohlížet internetové stránky. Vše zcela nezávisle na mobilním telefonu. Pokud se již nyní těšíte na to, že hodinky budete používat s vaší starou SIM kartou, tak vás asi zklameme. SIM karta uvnitř nepůjde vyměnit a bude do zařízení umístěna již při výrobě. Otázkou je, na kterých trzích bude tento model dostupný.

Chytré hodinky LG G Watch by měly být představeny v průběhu měsíce červen. Podle různých spekulací by měla být známa i jejich cena, která je v tuto chvíli odhadována na 199 euro, což je v přepočtu přibližně 5 500 Kč. Pro více informací si ale budeme muset ještě nějaký ten čas počkat.

Uvítali byste možnost zabudované SIM karty uvnitř LG G Watch?

Zdroj: Android Authority.

Zaregistrujte se na Android RoadShow do Ostravy! Nyní máte poslední šanci!

registraceHome

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)