Hledáme šéfredaktora!

android-růst

Svět Androida roste rychlým tempem a přibývá nejen čtenářů, ale samozřejmě také obsahu a redaktorů. Rádi bychom proto udělali další krok, který povede ke zkvalitnění celého projektu. Protože je obsah pro nás vůbec to nejdůležitější a nejcennější, co na Světě Androida máme, rozhodli jsme se najít šéfredaktora. Kolegu, který nám pomůže právě s obsahovou stránkou portálu.

Úkolem šéfredaktora bude především komunikace s redaktory a externisty, zajištění a plánování pravidelného přílivu kvalitních a zajímavých článků, příležitostně také tvorba obsahu samotného, zkrátka posun Světa Androida ke světlým zítřkům.

Odměnou bude nejen podíl na vedení a rozvoji největšího Android portálu u nás a odpovídající finanční ohodnocení, ale také možnost setkat se (mnohdy exkluzivně a mezi prvními v republice) se zajímavými Android zařízeními, nebo možnost účastí na mnoha odborných akcích a konferencích.

Myslíme si, že pro začátek by byl pro Svět Androida ideální šéfredaktor na poloviční úvazek. Tedy člověk, který se bude naplno věnovat portálu 2,5 pracovních dní z týdne. Neděláme si ale iluze a tušíme, že s růstem portálu samotného bude zanedlouho potřeba také postupné zvyšování šéfredaktorova úvazku.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte s prací v podobném oboru a s podobnou zodpovědností zkušenost, pošlete nám Vaše CV na adresu info@svetandroida.cz (do předmětu e-mailu přidejte prosím slovo “šéfredaktor” a Vaše jméno).

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikaci Svět Androida

Proč (ne)vypnout aplikaci Svět Androida?

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (11)