Hledáme nové redaktory

SvětAndroida Team na GDD 2010

Počet uživatelů i telefonů se systémem Android prudce roste a spolu s tím nabývá také náš portál SvětAndroida.cz. Už to jsou skoro dva roky od chvíle, kdy jsme začátkem roku 2010 portál slavnostně jako tři nadšenci spouštěli. Teď už je ale dávno všechno jinak – přidala se k nám řada skvělých redaktorů, kteří spolu s námi sledují co se kde ve světě Androida šustne, píší zajímavé články i recenze.

 

SvětAndroida Team na GDD 2010 SvětAndroida Team na GDD 2010

Zdá se ale, že informace přibývají ještě rychleji než stačíme růst. Občas se tak stane, že nám unikne zajímavá zprávička a někdy dokonce máme tolik telefonů k recenzím, že je všechny nestačíme pořádně proklepnout.

Rozhodli jsme se proto posílit náš redakční tým!

Pokud se o Android zajímáte, používáte telefon s Androidem, sledujete, co se ve světe Androida děje a rádi byste se o své nadšení a znalosti podělili s našimi čtenáři, napište nám. Čím víc nás bude portál tvořit, tím rychleji budeme směrovat ke světlým zítřkům :)

A co za to? Nebojte, rozhodně nechceme Váš čas jen tak. Jako redaktor portálu SvětAndroida.cz budete mít mnoho zajímavých výhod: exkluzivně se budete moci dostat k novým telefonům (často ještě před jejich uvedením na trh), dostanete se na tiskové konference či námi pořádané akce v rámci věhlasných konferencí (jako je Google Developer Day nebo Android Devcamp) a v neposlední řadě Vás samozřejmě nemine ani odměna za obsah, který vytvoříte.

Tak co, přidáte se k nám? Pokud říkáte ano, nebo se chcete dozvědět více informací, napište nám na adresu info@svetandroida.cz (do předmětu e-mailu napište “Redaktor – vaše jméno”).

Michal Šrajer
O Autorovi - Michal Šrajer

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)