Čtyři tipy na hi-tech gadgety, které ovládnete ze svého smartphonu

hi-tech

Chytré telefony používáme každý den. Zjednodušují nám jak pracovní, tak osobní život. Umožňují zachytit momentku díky vestavěnému fotoaparátu, stejně jako zjistit dopravní spoj díky připojení k internetu. Dnes si ale budeme hrát. Na světě je spousta cool hraček, které můžete připojit ke svému smartphonu a rázem z něj udělat ovladač. Máme pro vás čtyři tipy, přičemž některé budou k vidění a vyzkoušení i na podzimní Android RoadShow. I když vás ještě ani omylem nechceme strašit Vánocemi, třeba se vám naše nápady budou hodit.

hi-tech

Sphero všeho druhu

Robotické koule Sphero se na poli hi-tech hraček staly hitem a není se co divit. Malé koule dokáží na hladkém povrchu vyvinout úctyhodnou rychlost a díky řadě aplikací je o zábavu dobře postaráno. Čím více robotických koulí máte, tím větší zábava vás čeká. Díky speciální aplikaci s nimi můžete hrát “na babu”, závodit na dokoupitelných dráhách a podobně. Nemusíte se bát, že by se Spheru něco stalo, jejich odolnost je toho zárukou.

sphero-2-1 hi-tech

Na začátku roku 2014 představilo Sphero místo koule robotický válec s názvem Ollie. Nová generace představuje nové obzory. Především by se měla zvýšit rychlost a díky válcovitému tvaru též možnosti při provádění triků a skoků. Ani zde nebudou chybět multiplayerové hry. I když byl Ollie představen už na lednovém veletrhu CES, první dodávky budou vyexpedovány až v tomto týdnu.

sphero ollie hi-tech

Příhodné načasování znamená, že na podzimní Android Roadshow nebude Sphero Ollie ani Sphero 2.0 chybět.

Robotické koule a nyní už i válec nepatří k nejlevnějším hračkám. Na internetu jejich cena startuje těsně pod hranicí 3 000 Kč. Pro více info navštivte stránky výrobce.

Graf ceny produktu SPHERO poskytuje server Heureka.cz

iH2GO – vodíkové autíčko přímo z budoucnosti

O společnosti Horizon Fuel Cell Technologies v budoucnu ještě pravděpodobně uslyšíme. Tato firma se zabývá praktickým využitím vodíkového pohonu. Abychom jí věřili, že tato látka má potenciál, postavili v “Horizonu” vodíkové autíčko iH2GO. Proč nás zajímá? Dá se totiž ovládat chytrým telefonem.

iH2GO_system2 hi-tech

Kromě autíčka dostanete i čerpací stanici a solární nabíječku, pomocí které si vodík sami vyrobíte. Je to ekologické, “technologické” a navíc už nebudete muset kupovat baterky. V katalogu Heureky jej nenajdete, ale po troše “googlení” ano. Cena se pohybuje kolem 3 500 Kč. Objednávat jde i z oficiálních webovek.

 

i-H2GO smartphone enabled Hydrogen Fuel Cell RC car

i-H2GO smartphone enabled Hydrogen Fuel Cell RC car

registrace roadshow

Parrot Sumo – skákající potvora s kamerou

Výrobce Parrot je pravděpodobně všem dobře známý díky svému létajícímu AR Dronu. Na začátku roku představil Sumo, které nelétá, zato jezdí parádně po zemi. Vlastně i trochu létá, protože umí skákat až 80 centimetrů do výšky.

parrot_sumo hi-tech

Dvě velká kola jsou zárukou dobré rychlosti a schopnosti překonávat terénní nerovnosti. Model je rovněž vybaven kamerou. S telefonem komunikuje skrze 5GHz Wi-Fi. Zpracování je, jako vždy, u Parrota na výborné úrovni. Jenom ta cena by nemusela být tak vysoká. Startuje na 3 700 Kč. Více info na oficiální stránkách.

I Parrot Sumo bude součástí podzimní Android Roadshow. Najdete ho ve stánku Game Hall.

Parrot MiniDrone Jumping Sumo official video

Parrot MiniDrone Jumping Sumo official video

 

Graf ceny produktu Parrot Jumpy Sumo černý poskytuje server Heureka.cz

Dice+ – i hrací kostka může být chytrá

Nejen oblíbená hra Activity už má svou elektronickou podobu. S chytrou kostkou Dice+ vás čekají klasiky jako je třeba Člověče nezlob se! Dice+ stačí připojit k chytrému telefonu (lépe tabletu) a zábava může začít. Deskové hry ve střihu 21. století. Her je dostatek a do Google Play přibývají další. Díky zabudovanému gyroskopu si můžete zahrát i letecký simulátor. To na herní kostku není špatné, co říkáte? Kostku jsme i recenzovali. Heureka nám graf nevygenerovala, přesto Dice+ do tisícovky seženete.

Dice+ hi-tech

Podzimní Android RoadShow plná hi-tech gadgetů zakotví v Brně a v Praze. Registrujte se zde.

registrace roadshow

Které Android gadgety zaujaly vás?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

gadgety

Vánoční dárky: Povedené gadgety

Články David Trlica David Trlica
5 min. uložit na později

Komentáře (14)