Prohlížeč Chrome dostane brzy podporu pro HDR video

hdr video chrome

Android verze prohlížeče Chrome obdrží brzy podporu pro HDR video. Zmínky o podpoře HDR videa se objevily v kódu aplikace po instalaci nové aktualizace. Nejedná se o moc překvapivý krok vzhledem k tomu, kolik už jsme tento rok mohli vidět telefonů s podporou HDR.

Chrome se připravuje na podporu pro HDR video

Podpora pro HDR video neznamená nic jiného než to, že pokud na nějakém webu narazíte na obsah v HDR, tak se vám správně bude zobrazovat. Samozřejmě to znamená, že je potřeba také telefon s podporou HDR. Prozatím hlavně vlajkové modely podporují HDR.

hdr video android chrome

Nicméně dosavadní obsah v HDR je poněkud omezený a většinou na něj ještě nenarazíte. Největší poskytovatelé HDR obsahu mají většinou vlastní aplikaci a patří mezi ně služby jako Netflix, Amazon Video, Hulu či YouTube. Ještě chvíli tak bude trvat, než se normálně na webu začnou zobrazovat HDR videa. Každopádně s tím, jak se začnou zavádět HDR displeje v levnějších telefonech, tak se i začne plnit obsah.

[appbox googleplay com.android.chrome]

Těšíte se na obsah v HDR?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (2)