Grace UX: Vylepšený TouchWiz pro Samsung Galaxy Note 7 na videu

samsung-grace-ux-4

Přednedávnem vypustila společnost Samsung betaverzi přepracovaného uživatelského prostředí TouchWiz nesoucí název Grace UX. Možnost novinku otestovat však dostala jen hrstka uživatelů žijících v Koreji. Snadno se však dalo očekávat, že se postupem času na internetu objeví fotografie nebo ještě lépe video, které ukazují alespoň střípky toho, na co se můžeme těšit.

Grace UX

Právě taková situace nastala a v 15 minutovém videu, které poukazuje na řadu novinek, mezi něž patří například rozšířené možnosti úprav, nová grafická schémata a celkové zrychlení jednotlivých animací, můžeme pohodlně sledovat všechna vylepšení v Grace UX v chodu. Mírnou kaňku může představovat komentář, který probíhá výhradně v italském jazyce.

Video představující betaverzi Grace UX

Touchwiz UX BETA (Note 7?): Recensione | HDblog

Touchwiz UX BETA (Note 7?): Recensione | HDblog

Jestliže vám video nestačí a toužíte si vše osahat sami, máte možnost, neboť šikovní uživatelé na fóru XDA-Developers.com zveřejnili ROM, kterou lze nainstalovat do telefonů Samsung Galaxy Note 5. Pro stažení systému obsahující vylepšený TouchWiz, postačí kliknout přejít na zmíněné fórum pomocí tohoto odkazu.

Dbejte zvýšené opatrnosti, vše provádíte na vlastní zodpovědnost.

Při instalaci systému prosím dbejte zvýšené opatrnosti. Veškeré kroky provádíte na vlastní riziko. Mějte prosím na paměti, že může dojít k nevratnému poškození vašeho přístroje.

Těšíte se na příchod vylepšené nadstavby?

Zdroj: phandroid.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)