GoPro napodobuje iPhony. Hero 6 vypadá stejně jako předchůdce, je ale 2x rychlejší (video)

gopro hero 6 prvni pohled

Značka GoPro se stala mezi akčními kamerami jakousi modlou a etalonem kvality obrazu. Nejnovější model nese označení GoPro Hero 6 Black a znovu posouvá hranice a možnosti akčních kamer. Kamerku v současné době testujeme a již brzy se můžete těšit na její recenzi. Jak vypadá v prvním pohledu?

GoPro Hero 6 Black: 4K video s 60 FPS a Slow Motion ve Full HD

Na nástup 4K rozlišení s 60 snímky za sekundu jsme nemuseli čekat do října, před novinkou od společnosti GoPro to totiž zvládl jiný rival – akční kamera YI 4K+. Zajímavá budou také videa s 240 FPS, která dokáže Hero 6 zaznamenat až ve Full HD rozlišení. Přímo se tedy vybízí tvorba zpomalených záběrů ve vysokém rozlišení. To vše je dosaženo díky novému čipu GP1, který je údajně až 2x rychlejší než v případě Hero 5 Black.

Navenek ale nepoznáte zhola nic. GoPro sází na stejnou konstrukci jako u předchozího modelu, jen obměnilo útroby. Díky tomu zůstává dotykový 2″ displej, přední informační displej a voděodolná konstrukce do hloubky 10 metrů. Společnost posílila konektivitu podporou 5GHz WiFi sítě, díky čemuž lze videa z kamery rychleji nahrávat přímo do mobilního telefonu a následně sdílet třeba na sociální sítě. Nás ale logicky zajímá to hlavní – jaká je výsledná kvalita videí. To se již brzy dozvíte i vy díky naší plnohodnotné recenzi, kterou pro vás chystáme.

GoPro Hero 6 Black – první pohled

GoPro Hero 6 Black - první pohled

[aps_product_sz id=”452984″]

Na co bychom se měli u recenze GoPro Hero 6 Black zaměřit?

Za zapůjčení děkujeme společnosti GoPro.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)