Google přináší odpovědi ve formě videa pro nejžhavější otázky

vyhledavani na internetu google

Pokud jde o vyhledávání na internetu, tak Google si už dlouhé roky drží neohroženě první místo. Aby si ho ale udržel, tak musí své služby neustále zlepšovat. Nyní společnost ukázala jednu zajímavou novinku, kdy vám na určité otázky odpoví přímo člověk. Začíná se s celebritami, ale do budoucna se plánuje rozšíření.

Vyhledávání na internetu okoření rychlé video odpovědi

Google vyhledávání obdrželo v posledních letech několik zajímavých novinek. Teď se dostalo na rychlé video odpovědi, které se prozatím budou zobrazovat, když budete vyhledávat informace o slavných osobnostech. Odpovědi dodají přímo celebrity v podobě selfie videa. Otázky pokrývají celou řadu témat.

google vyhledavani video

Google se nejprve zaměřil na americké slavné osobnosti od herců jako je Will Ferrell, Mark Wahlberg, přes osobnosti jako Priyanka Chopra, až po zpěváky a zpěvačky. Google upozorňuje, že celý tento projekt teprve startuje a nové video odpovědi se postupem času budou přidávat. Novinku si můžete vyzkoušet i v Česku, počítat se ale musí s tím, že jak otázky, tak i odpovědi jsou v angličtině. Druhá věc, kterou jsme objevili je to, že pro fungování se musí použít přímo aplikace Google. V prohlížeči nám novinka nefunguje.

[appbox googleplay com.google.android.googlequicksearchbox]

Jedná se podle vás o dobrý nápad?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (0)