Cestovatelé zbystřete: Google Trips můžete konečně stahovat

Google Trips

Google Trips je nová aplikace, která je určena pro všechny cestovatele. Tedy neoficiálně se díky XDA dala zkoušet už před měsícem, dnes se dočkala vydání na Google Play. Ulehčí vám pobyt v cizí zemi, a to i například, když nebude mít přístup k internetu.

Google Trips: Turistický průvodce do kapsy

Pokud jste někdy navštívili cizí zemi, určitě jste se v jedné chvíli ocitli v situaci, kdy jste si nebyli zcela jisti, co dál. V takové situace je jako první řešení telefon, jenže zjistíte, že nemáte internet a žádná volná Wi-Fi taky není v dosahu. Nově vám v takové situaci pomůže Google Trips.

Introducing Google Trips

Introducing Google Trips

Pomocí této aplikace si můžete naplánovat vlastní dovolenou, nebo využít některou z předpřipravených cest plných tipů na ty nejlepší turistické atrakce. V nastavení aplikace si navíc můžete nastavit, jestli se vám budou shromažďovat všechny informace o dovolené, a to včetně letenek a rezervací v hotelích z Gmailu. Nejlepší na tom je, že se vše automaticky stahuje a je dostupné i offline.

Google se opět soustředil hlavně na jednoduchost v pěkném material designu. Co se týče obsahu, nyní je v aplikaci připraveno přes 200 měst, které mají kompletní informace potřebné k cestování. U zbylých měst, včetně těch malých, jsou pak informace převzaty z jiných Google služeb.

[appbox googleplay com.google.android.apps.travel.onthego]

Používáte nějaké turistické průvodce v telefonu?

zdroj: engadget.com,

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

SpeedView: GPS tachometr pro váš Android

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později

Komentáře (0)