Aktualizace aplikace Google Tapety přináší nové povedené fotografie

Google Tapety

Při vydání Pixel Launcheru na Google Play se také objevila ještě jedna aplikace, a to Google Tapety. Z názvu je jasné, o co se jedná. Ta nyní dostala novou aktualizaci, která přidává nové pěkné fotografie, které můžete použít na svou plochu.

Google Tapety obdržely nové fotografie

V nové aktualizaci přibylo spoustu nových tapet, a to v podstatě do všech kategorií. Nové fotky naleznete například v kategoriích Krajiny, Města, Planeta Země nebo Život. Aktualizace také přináší několik vylepšení uživatelského rozhraní a opravuje několik chyb.

Aplikace již byla od října minulého roku stáhnuta minimálně na pět milionů zařízení. Její výhoda je v tom, že je jednoduchá na ovládání, přímo z ní si můžete nastavit fotografii pro plochu nebo uzamčenou obrazovku.

Dalším plusem je to, že si můžete vybrat jednu kategorii a nechat aplikaci, aby vám automaticky měnila tapetu každý den. To se může hodit například nerozhodným lidem, kteří si těžko vybírají jen jednu tapetu.

[appbox googleplay com.google.android.apps.wallpaper]

Používáte nějakou aplikaci na změnu tapet, nebo si vystačíte s výchozí změnou v nastavení telefonu?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (0)