Google Santa Tracker byl opět spuštěn. Tentokrát s hrou pro rozšířenou realitu

Santa Tracker

Druhá adventní neděle je za námi, to znamená, že se blíží jedno z nejkrásnějších období roku. V takovouhle dobu se spouští Google Santa Tracker. Ten pro letošní rok už funguje a opět v něm najdeme novinky.

Santa Tracker nově obsahuje hru pro augmentovou realitu

Mezi novinky patří například přepracovaná vesnice, ve které můžete najít různé hry a jiné aktivity, které zpříjemní čekání na Vánoce. Hlavní novinkou je pak hra se jménem Present Quest, která v mnohém připomíná nejúspěšnější mobilní hru tohoto roku.

Santa Tracker: Back to Work

Santa Tracker: Back to Work

Znalcu určitě tuší, že si půjčuje z Pokémon GO. Ve verzi od Googlu je úkolem hráče chodit na místa po mapě a sbírat dárky pro Santu, které se pak musí donést na určené místo. Nejedná se o nic komplikovaného ani více propracovaného, spíše takový bonus k zimním procházkám.

Samotné hlavní důvod aplikace Santa Tracker se samozřejmě zapne až 24. prosince, kdy každý bude moct sledovat pohyb Santa Clause po Zemi, a to i například pomocí Android Wear, Anddroid TV anebo Chromecastu. Existuje také aplikace pro telefony a tablety. Do 24. prosince je k dispozici odpočítávání, kdy se každý den otevře nějaký mini dárek, jako například hra na zkrácení dlouhé chvíle.

[appbox googleplay com.google.android.apps.santatracker]

Která vánoční hra od Googlu se vám zatím líbí nejvíce?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (9)