Google Play obchod přichází s novým vzhledem: Přidává se nový panel

novy vzhled google play obchod

Google Play obchod se opět začíná měnit. Někteří uživatelé v zahraničí hlásí, že jím přišel do mobilní aplikace nový vzhled obchodu. Největší novinkou je změna vzhledu hlavního menu a také přidání nového panelu.

Google Play obchod prochází svou „pravidelnou“ změnou

Z nějakého důvodu Google není stále spokojen se vzhledem svého obchodu Play a dalo by se říct, že každých několik týdnů můžeme vidět změnu nějakých designových prvků. Tentokrát se změnilo hlavní menu, které je nově rozdělené na čtyři kategorie.

Druhou novinkou je pak nový panel, který slouží jako podnabídka k jednotlivým sekcím. Nahrazuje řadu štítků. V panelu jsou také nově malé ikonky, které slouží k lepší přehlednosti. Poslední designovou změnou pak prošla boční nabídka, kde se položka „Moje aplikace a hry“ přesunula úplně nahoru a také se odstranila položka „Filmy, hudba a knihy“.

google play bocni nabidka Google Play boční nabídka

Prozatím není jasné, kdy a jestli vůbec se tato designová změna Google Play dostane ke všem, nicméně tento nový vzhled hlásí lidé po celém světě, takže to nevypadá, že by se mělo jednat jen o nějaké menší testování pro vybranou oblast.

Jak se vám líbí tyto poslední změny v designu Google Play?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (8)