Google Pixel vs. iPhone 7 (srovnání rychlosti spouštění aplikací)

Google Pixel vs. iPhone 7

Benchmarky ukázaly, že papírově má iPhone 7 vyšší výkon než Google Pixel. V praxi nás ale může zajímat daleko více, jak se to projeví v systému – který telefon spouští aplikace rychleji? Ukažme si znovu souboj Google Pixel vs. iPhone 7.

Google Pixel vs. iPhone 7 – který telefon rychleji spouští aplikace?

Test probíhal velice jednoduše – postavili jsme vedle sebe telefony Google Pixel a iPhone 7, nainstalovali na oba totožné aplikace a zkoušeli, který z dvojice smartphonů je načte rychleji. Vyzkoušeli jsme aplikace Chrome a YouTube, Fotoaparát a Google Fotky, Smash Hit, Angry Birds 2, Asphalt 8, Photoshop Express.

Google Pixel vs. iPhone 7 – který telefon spouští aplikace rychleji?

Google Pixel vs. iPhone 7 - který telefon spouští aplikace rychleji?

Jak to celé dopadlo?

S klidným svědomím můžeme říci, že iPhone 7 tento duel vyhrál. Ačkoliv bylo spouštění aplikací u obou smartphonů bleskové, až při přímém srovnání vedle sebe je vidět, že ve většině aplikací měl telefon od Applu navrch. Rozdíl je i v reakcích po dotyku prstu – u iPhonu 7 se ihned začne aplikace spouštět bez větší prodlevy, Google Pixel naopak zlomek sekundy čeká. Tak či tak se najdou aplikace, ve kterých je Google Pixel rychlejší, ale budou v menšině. V této disciplíně vyhrává iPhone 7.

[aps_product_sz id=”412032″]

[aps_product_sz id=”409366″]

Co říkáte na výsledky Google Pixel vs. iPhone 7 v rychlosti spouštění aplikací?

Za zapůjčení telefonu iPhone 7 děkujeme společnosti Smarty.cz.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)