Služba Google One se rozšiřuje. Už nebude exkluzivní jen pro USA

google one rozsireni google disk tarify

V květnu jsme se dočkali představení služby Google One, což je v podstatě jednoduchý tarif s rozšířeným úložištěm a dalšími výhodami. Do této doby byl dostupný pouze na pozvánku a v USA. Google však nyní oznámil, že v USA se služba spouští pro všechny a další země se dočkají v následujících týdnech.

Google One je sjednocený tarif pro úložiště s několika bonusy

Představení služby Google One provázelo poměrně velké zmatení. Google se z nějakého důvodu rozhodl vzít tarif úložiště Google Disk a udělat z něj speciální službu, ke které přidal několik bonusů. Základní funkcí je možnost spravovat svůj tarif úložiště, pod který spadají Google Disk, Gmail a fotky a videa v původní kvalitě ve službě Google Fotky.

Introducing Google One

Introducing Google One

Hlavním bonusem je možnost kontaktovat “odborný tým” v Google podpoře, tím vedlejším pak věci, jako jsou kredity do Google Play nebo nižší ceny v hotelech. Pokud máte placený tarif Disku, budete na ni upgradováni v nadcházejících měsících.

sluzba google one

Poslední změnou oproti klasickému tarifu Google Disk je přidání jiných velikostí. Tarif 1 TB se kompletně odstraňuje, místo něj přijde 2TB dat za stejnou cenu 299 Kč měsíčně. Dále se také přidala možnost vybrat si 200GB úložiště, pokud už vám třeba nestačí základních 100 GB. Ta bude stát 2,99 dolaru měsíčně, v přepočtu s DPH tak cca 99 Kč. Velmi dobře to nyní Google ukazuje v GIF obrázku výše.

[appbox googleplay com.google.android.apps.subscriptions.red]

Máte v plánu přejít na nové tarify s 200GB nebo 2TB dat?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (2)