Google Now dostává Widget

google-motorola

Google Now, jak se vylepšené vyhledávání v systému Android Jelly Bean nazývá, přineslo kromě vyhledávání informací přes Google také zajímavé možnosti, které mají usnadnit uživateli práci a život tím, že reagují na jeho umístění, plány v kalendáři, používání Google Maps atp. poskytováním užitečných informací. Po aktualizaci aplikace Google Search, jež je Google Now součástí, přibyl v nabídce Widgetů nový s názvem Chytré karty Google. Tento Widget ukazuje karty z Google Now přímo na pracovní ploše a není tak nutné tuto aplikaci spouštět, abychom věděli, co si pro nás přístroj připravil za informace. Tento Widget je možné použít také na zamykací obrazovce, to však umožňuje pouze nejnovější verze systému Android 4.2 Jelly Bean.

widget_home

Widget zatím není možné do žádné míry upravovat, jen měnit jeho velikost. Dá se ovšem předpokládat, že nějakého vylepšení se za čas dočkat můžeme.

zdroj: officialandroid.blogspot.cz

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (ufaak) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Palmary Weather Pro

SvětAndroida doporučuje: 24 widgetů

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
10 min. uložit na později

Komentáře (8)