Google odhalil novinky pro Android Auto: Změny v UI a nové funkce

novinky pro android auto

Zítra začíná konference Google I/O, na které se dozvíme mnoho novinek, které se točí kolem produktů a služeb společnosti Google. Něco už se ale představilo s předstihem dnes, a to třeba novinky pro Android Auto. Pojďme se na ně podívat blíže.

Novinky pro Android Auto přijdou již brzy

Pokud jste někdy používali Android Auto, tak pravděpodobně víte, jak špatně tato služba funguje se skupinovými chaty a je přitom jedno, o jakou chatovací aplikaci jde. Nyní se podporuje možnost chatovat se skupinami, a to pomocí asistentu Google. Zároveň se přidává i podpora RCS.

novinky pro android auto google

Vyhledávání mediálních souborů tak nebylo ideální. Nově se budou výsledky z aplikací zobrazovat přímo v Android Auto, takže řidič například může rychleji najít požadovanou písničku. Opět se k tomu využívá asistent Google.

android auto novinky google

Poslední oznámenou novinkou jsou grafické úpravy uživatelského rozhraní. Například procházení obsahu se nyní zobrazuje uprostřed ihned jak otevřete aplikaci, takže můžete rychleji prohledávat soubory, jako jsou třeba písničky či podcasty. Velice pravděpodobně tento seznam novinek není finální a Google během konference I/O 2018 představí další nové funkce.

[appbox googleplay com.google.android.projection.gearhead]

Jak se vám zatím líbí novinky pro Android Auto?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)