Google Music oficiálně na Slovensku. Krajané se konečně dočkali

google-play-music-banner

Nároční posluchači hudby vřískali radostí, když byla velice oblíbená služba Google Music spuštěna – konečně – v naší zemi. Stejných pocitů se nyní mohou nabažit i slovenští krajané, ke kterým se Google Music sice dostala o něco později, ale dočkali se. O co vlastně jde? Tato služba od Googlu vám umožní stahovat a přehrávat obrovské množství hudby přímo z prostředí vašeho telefonu, navíc vše legálně. Velice oblíbenou možnost představuje měsíční poplatek, díky kterému získáte neomezený přístup k libovolným skladbám. Slovenští kolegové zaplatí za tuto možnost 4,49 euro, což je o poznání méně než další země, kam se nyní Google Music rozšířilo – například Řekové zaplatí necelých 8 euro. Nutno poznamenat, že první měsíc je služba zcela zdarma, potom ovšem dojde automaticky k odečtení příslušné částky každý měsíc. Pokud se tedy chystáte službu vyzkoušet na pouhý měsíc, nezapomeňte Google Music včas odhlásit.

google-music

Google Music nabídne hudbu v mobilu i v počítači

Službu Google Music je možné samozřejmě provozovat i na počítači skrze webový prohlížeč, navíc se vám skladby přidané do playlistu mohou automaticky ukládat do telefonu pro přehrávání bez internetového připojení, což je jedna z hlavních předností této služby. Otázka na naše slovenské čtenáře – již jste vyzkoušeli službu Google Music? Jaká je?

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (11)