Aplikace Google Motion Stills nově nabízí i rozšířenou realitu pro většinu telefonů

google motion stills

Aplikace Motion Stills od Googlu obdržela značnou aktualizaci 2.0. Změnil se design aplikace, a hlavně se přidala podpora rozšířené reality, kterou si tak může vyzkoušet téměř kdokoliv na svém telefonu. Připravuje se také integrace na Facebook.

Google Motion Stills si rozumí s rozšířenou realitou

Velká aktualizace posunuje verzi aplikace na číslovku 2.0. Design aplikace prošel změnami, kdy se posunuly tlačítka do spodní části. Dříve tato část sloužila jako galerie. Ta nezmizela, jen se razantně zmenšila a posunula do levé části. V nastavení aplikace se dá nově také nastavit více položek. A to třeba rozlišení GIF obrázků, které vytvoříte.

google motion stills ar

Hlavní novinkou je pak podpora rozšířené reality, který vám umožní přidat do vašich GIF obrázků jeden ze šesti objektů. A to mimozemšťana, dinosaura, pana Perníčka, kuře, planetu nebo robota. Budou také přibývat další objekty, jako třeba UFO, papoušek, basketbalový balón apod. Používat v GIF obrázku jde bohužel jen jeden objekt.

V kódu aplikace se také objevila část, která zmiňuje integraci Facebooku, což pravděpodobně znamená, že se výtvory uživatelů budou dát rychle sdílet s přáteli. Novou verzi aplikace již můžete stahovat na Google Play zdarma, v české mutaci se nazývá Pohyblivé fotky.

[appbox googleplay com.google.android.apps.motionstills]

Vyzkoušeli jste již aplikaci Motion Stills?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (0)