Google zveřejnil program na svou konferenci I/O 2017

Google I/O 2017

Za méně než tři týdny se tisíce vývojářů z celého světa vypraví do Mountain View v Kalifornii. Důvod je jediný, Google pořádá svou další konferenci I/O 2017. Jedná se o jednu z nejdůležitějších akcí nejen pro vývojáře, ale i fanoušky Androidu, protože se na ni ukáže mnoho novinek. Nyní Google zveřejnil program.

Google I/O 2017 potrvá tři dny

Celá akce začíná 17. května a potrvá až do 19. května. Úvodní ceremoniál se uskuteční v 19:00 našeho časového pásma, potrvá 90 minut a rovněž bude streamován na internet. V 21:00 byste rovněž neměli minout konferenci „Co je nového v Androidu“. Ta bude rovněž vysílána na internet, týkat se bude chystaného Androidu O. O půlnoci pak přijde povídání ohledně spojení Androidu a automobilů.

google io

Další den by mohla být zajímavá přednáška na téma „Budoucnost placení přes internet“. Nebudou chybět ani novinky ohledně Android Wear nebo Android TV. Vyjmenovali jsme tu jen malou hrstku přednášek, kompletní program naleznete na oficiálních stránkách I/O 2017. Google také poukazuje na to, že se neodhalil zcela kompletně program. To znamená, že si chystají nějaké překvapení.

Budete sledovat konferenci I/O 2017?

Zdroj: googleblog.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (1)