Google vybral 20 nejlepších Indie her za rok 2017

indie games contest google

Není žádným tajemstvím, že prorazit s aplikací či hrou na Google Play není nic jednoduchého. Díky tomu při hledání novinek často uživatelé můžou přehlídnout doslova skvosty. Google o tom samozřejmě také ví, proto pořádá různé soutěže a výběry, ve kterém se snaží upozornit na zajímavé aplikace či hry. Indie Games Contest proběhl již několikrát a za měsíc se uskuteční další. Proto Google nyní zveřejnil 20 finálových her, které se zúčastní offline akce.

Google zveřejnil 20 finalistů v Indie Games Contest

Offline akce se koná 13. února v Londýně a budou se na ni ukazovat nejlepší Indie hry z roku 2017. Finálních 20 her vybral Google z několika stovek her, takže o kvalitu by neměla být nouze. Stačí se podívat třeba jen na výherce z minulého roku. Reigns je jednoduchá slovní hra, kde se musíte rychle rozhodovat. A i když se jedná o placenou hru, tak si ji jen na Google Play koupilo více než 500 tisíc lidí, a navíc se dočkala pokračování, které je podle mnohých ještě lepší než původní hra.

reigns indie games contest Minulý ročník Indie Games Contest vyhrála hra Reigns.

Zpátky ale ke dvaceti hrám, které vybral Google pro letošní ročník Indie Games Contest. Každý vývojář z těchto her obdržel telefon Pixel 2, zaplacenou účast na akci a také vyhrazené speciální místo na Google Play. Vítěz pak obdrží poukázky v hodnotě až 150 tisíc eur na reklamní kampaně. Níže pak přinášíme seznam dvaceti her.

Hráli jste některou z těchto her?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (0)