Google Fotky dostávají důležitou aktualizaci, která umožní zálohovat jednotlivé fotografie

Fotky Google

Aplikace Google Fotky dostává opět jedno z vylepšeních, které dokážeme ocenit. Tato služba pro zálohování fotografií do cloudového úložiště Google účtu je tu s námi již nějaký ten pátek a Google ji stále vylepšuje.

Google Fotky v1.18 – konečně záloha jednotlivých fotografií

Současná verze aplikace Google Fotky, kterou má stále většina uživatelů, sice nabízí možnost zálohování všech fotografií ve vašem přístroji, zvládne to ovšem po složkách. Můžete si zvolit, kterou složku zálohovat, což je však mnohdy limitující. Nová verze tedy konečně přichází s řešením. A je to snadné.

Postačí fotografii, kterou chcete do cloudu sdílet, označit a pomocí tří teček v pravém horním rohu vybrat Zálohovat (dosud nemáme aktuální verzi, překlad se tedy může mírně lišit).

Google Fotky záloha

Aktualizace by již nyní měla být v Google Play a pomalu se dostávat k uživatelům. Na náš redakční přístroj se sice ještě nedostala, očekáváme ale, že se tak stane každou chvílí.

Oceníte tuto novinku?

Zdroj: phandroid.com.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (1)