Google Fotky 2.8 přináší vylepšení alb. Aktualizace už se dá stáhnout

Google Fotky 2.8

Jedná se o první velkou letošní aktualizaci Google Fotky 2.8, hlavní změny se udály u karty alb, které prošly změnami v rozhraní a také možnosti rychle se podívat na fotky v zařízení.

Google Fotky 2.8 přinesly změny u karty alb

Před aktualizací se na kartě alba zobrazoval velký obrázek přes celou obrazovku, který označoval jedno album. Nyní se zobrazí mnohem menší, čtvercový náhled, díky kterému je procházení alb mnohem rychlejší a přehlednější. Dále se přejmenovaly složky zařízení na Fotky v zařízení a může se k ním rychle dostat přes kartu alb. A opět má podobný čtvercový design, aby bylo hledání přehlednější.

Tato novinka potěší například všechny, kteří rádi dělají screenshoty své plochy, protože nyní můžou mnohem jednodušeji vyhledávat fotografie a obrázky uložené v telefonu. Škoda je zatím, že nejde ani v této verzi editovat čas a datum. Google Fotky 2.8 již můžete stahovat z Google Play.

[appbox googleplay com.google.android.apps.photos]

Potěšila vás tato novinka u Gooogle Fotek?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (3)