Google Duo: Od vydání si aplikaci stáhlo již 5 mil. uživatelů

Google Duo – náhleďák

Aplikace Google Duo pro videohovory spatřila světlo světa asi před týdnem. Oficiálně sice vyšla 16. srpna, ale dobré dva dny trvalo, než bylo možné aplikaci zprovoznit po celém světě. Onen týden, který uplynul je doba, kterou aplikace v Obchodě Play potřebuje, aby se mohla dostat na vrchol žebříčku nejoblíbenějších nových aplikací. Gratulujeme Google Duo, tomu se říká „vtrhnout do světa“!

Google Duo bourá hranice. Dva milníky za jeden týden

Na další milník dnes upozornil na svém Twitteru šéf celého Googlu, Sundar Pichai. Právě dnes totiž aplikace Duo dosáhla pěti milionů stažení z Obchodu Play.

V tuto chvíli sice Obchod Play stále ukazuje počet stažení mezi jedním a pěti miliony, ale to nejspíš proto, že počítadlo instalací není dynamické a k zobrazení nejaktuálnějších hodnot potřebuje nějaký čas na aktualizaci.

Google Duo - Obchod Play

Podle AppBrain bylo prvních 500 000 stažení dosaženo již 19. srpna, tedy tři dny po oficiálním vydání a pouhý den poté, co jsme si mohli aplikaci globálně stáhnout z Obchodu Play. První milion pak přišel o dva dny později.

Pokud milujete statistiky, máme pro vás další impozantní kousek. Google Duo se drželo na vrcholu žebříčku „nejlepších nových bezplatných aplikací“ v mnoha zemích po celém světě, od USA, přes Velkou Británii, Indii, Španělsko, Německo, až třeba po Francii.

Zdroj: twitter.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (6)