Google Drive možná už příští týden

Google-Drive

Cloudová služba Google Drive je online uložiště, které nabídne synchronizaci Vašich složek a souborů odkudkoli a to napříč různými platformami jako jsou Windows, Mac, Android a iOS. Google Drive se možná dočkáme již v příštím týdnu a měl by nabídnout 5 GB úložného prostoru s možností dokoupení dalších gigabajtů pro Vaše data.
Google v podstatě podobnou službu nabízí už teď v podobě Google Dokumentů a přestože dovoluje uložit nebo sdílet jakýkoli soubor, je zaměřena především na jednotlivé dokumenty a neumožňuje synchronizaci složek ve Vašem počítači.

Podobné, ne-li stejné, služby jako je Google Drive nabízí již zavedený a populární Dropbox i mnoho dalších. Takže je otázkou, co si Google pro nás připravil jako třešničku na dortu a čím nás hodlá ohromit. To všechno se ale dozvíme už velmi brzo.

Než se dočkáme Google Drive, zkuste se s námi podělit o to, zdali už teď používáte nějakou službu pro online synchronizaci svých složek a jak jste s ní spokojeni. Pokud Vás napadá, s čím by Vás mohl Google Drive ohromit a přimět k přechodu, budeme rádi za Vaše postřehy.

Google Drive bychom se měli dočkat na této adrese https://drive.google.com/

Zdroj: www.phandroid.comwww.thenextweb.com

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později
reverse_00000

Reverse Tether – internet v mobilu přes USB

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (25)