Máme jich málo? Google chystá další sociální aplikaci

Google chystá sociální aplikaci

Web TechCrunch přinesl informaci o tom, že Google pracuje na další sociální aplikaci. Ta se má zaměřit na skupinové úpravy fotografií a jejich následné sdílení. My se ptáme proč?

Google připravuje další skupinovou sociální aplikaci

Google je obrovská společnost s několika velkými úspěchy. Ale v oblasti sociálních sítí a aplikací už několik let tápe. Google Hangouts ani Google+ nemá dostatek uživatelů, podobně na tom je dvojice Google Allo a Duo z minulého roku. Pak jsme tu třeba měli skupinovou chatovací aplikace Google Spaces, která byla spuštěna ve stejné době jako Allo a Duo. Jenže o ni byl takový zájem, že se o ni napsalo dvakrát – při oznámení a následně o 9 měsíců později při jejím konci.

A protože je o skupinové sociální aplikace takový zájem, rozhodl se vyhledávácí gigant vytvořit další. Tentokrát by měla umožnit skupině přátel upravovat a organizovat fotografie. Google přiznal existenci této aplikace, označil ji ale zatím pouze jako experiment. Nicméně za chvíli zde máme Google I/O, což je přesně ta akce, na které se podobně aplikace a služby oznamují.

Nechceme zatím vydávat verdikt nad aplikací, která ještě nebyla ani oficiálně oznámena. Ono je spíše podivné, že Google neustále dělá nové a nové aplikace pro věci, které by mohly být implementovány do již existujících aplikací. V tomto případě například do Google Fotek.

Jak to vidíte vy? Vadí vám velký počet Google aplikací?

Zdroj: androidauthority.com, techcrunch.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)