Google chce být mobilním operátorem

google_cell_tower_720

Google se neustále snaží přicházet s novými a novými způsoby jak získat více a více zákazníků/uživatelů. V posledních dnech se ze zdrojů kolem internetového giganta proslýchá, že Google má ambice stát se mobilním operátorem. Spekuluje se, že firma ze Silicon Valley by měla zájem na projektu spolupracovat s některým z amerických operátorů. V úvahu prý přichází Verizon, jenž je největší, nebo T-Mobile, který je považován za nejinovativnějšího hráče na trhu.

Google-Logo

Služby operátora by měly být dostupné tam, kde již existuje pokrytí optickou sítí Google Fiber. Celý projekt v dohledné době nejspíše nepřekročí hranice USA. Otázkou zůstává, jaké služby by Google mohl nabídnout. Asi všichni si umíme představit velké datové balíčky, SMS a hlasové služby za příznivé ceny. Jenže takové nabídky už v zahraničí (na rozdíl od ČR) existují. Co z toho společnost stojící za operačním systémem Android bude mít? Nechme se překvapit.

Líbil by se vám Google jako mobilní operátor?

Zdroj: PhoneArena.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)