Google Calendar se testuje s novým vzhledem

google calendar novy vzhled

Webová verze Google Calendar již brzy změní vzhled. Google totiž v těchto dnech testuje na webu Material design pro kalendář. Konečně by se tak mohla graficky sjednotit mobilní a webová verze kalendáře.

Google Calendar se poprvé ukazuje s Material designem

Prozatím není jasné, kdy přesně se nový vzhled zpřístupní pro všechny, dlouho už by to ale trvat nemělo. Mnoho lidí už asi i přestalo doufat, že se tohoto dne někdy dočkají, protože Material design pro Android aplikaci je dostupný od konce roku 2014. Po téměř třech letech se tak snad nový design dostane i na PC.

Z obrázků, které jsou k dispozici, jde vidět, že se nejedná o tak striktní Material design, jako v případě Android aplikací. Nicméně i tak jde vidět na mnoha místech, ať už to jsou třeba barvy, “hamburgerové menu”, rozdělení do karet atd.

Spekuluje se, že vydání velké aktualizace pro kalendář by mělo proběhnout ve čtvrtém kvartálu tohoto roku. Je tedy dost možné, že na obrázcích není finální verze a může se ještě několik věcí změnit.

[appbox googleplay com.google.android.calendar]

Jak se vám líbí tento vzhled kalendáře?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (1)