Google Allo, Duo, Fotky a vyhledávání dostávájí aktualizaci. Co je nového?

Google Allo, Duo,

Pro Google byl tento týden poměrné důležitý. Samozřejmě mluvíme o developer preview verzi Androidu O. Ke konci týdne se ale pokračuje a tentokrát s oznámením menších novinek pro Allo, Duo, Fotky a vyhledávání. Co v aktualizacích najdeme?

Allo, Duo, Fotky a vyhledávání dostávají aktualizaci

Nejedná o tak důležité změny a novinky, jako v případě Androidu O. Proto jsou novinky v Allo, Duo, Fotkách a vyhledáváních spojeny v jednom článku. Pokud používáte Google Allo, určitě vás potěší, že po nové aktualizaci již budete moc posílat soubory jako .pdf, .doc, .zip, .apk, a .mp3. To je jedna z věcí, která v Allo chyběla, nyní by to chtělo ještě přístup do kecálka přes PC.

[appbox googleplay com.google.android.apps.fireball]

Google Duo

Uživatelů aplikace Duo již není tolik, nicméně po dnešní aktualizaci by se mohl zvýšit jejich počet. Duo umožní volání pouze v audio módu, takže se aplikace přiblíží více třeba ke Skypu. Nicméně v Audio módu nepůjde využívat hlavní funkce Knock, pomocí které jste mohli vidět volajícího ještě dříve, než jste mu hovor zvedli.

[appbox googleplay com.google.android.apps.tachyon]

Google Fotky

Google Fotky byly na telefonu aktualizovány o podporu nahrávání fotek při špatné konektivitě. Může se to hodit, například když jste na EDGE, ale stále chcete uploadnout fotografii. Na internet se automaticky uploadne fotografie v horší kvalitě, která má malou velikost, jakmile se ale připojíte na Wi-Fi, kvalita fotky se změní a na web se nahraje v kvalitě, kterou má nastavenou u Google Fotek.

[appbox googleplay com.google.android.apps.photos]

Google vyhledávání

Při hledání nějaké osoby, místa, nebo věci, dostanete zvýrazněné výsledky, které ukazují odpověď přímo na vaši otázku. Týká se to hlavně vyhledávání v angličtině, nicméně i v Česku už byla tato funkce spuštěna, i když ne v takovém měřítku, jako v zahraničí. Nyní k této přesné odpovědi od Googlu přibydou speciální karty, které rychle prozradí další informace o hledaném výrazu.

[appbox googleplay com.google.android.googlequicksearchbox]

Která novinka se vám líbí nejvíce?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)