Google Allo 5.0: Nová aktualizace razantně vylepší používání

Google Allo 5.0

Google Allo 5.0 je již za rohem. Nová velká aktualizace nabídne zabudování vlastních chrome karet (Chrome Custom Tabs), takže se budou odkazy otevírat přímo v Allo aplikaci. Dále se chystá hodně zajímavé využití selfie fotografií.

Google Allo 5.0: Zabudování Chrome a tvorba vlastních samolepek

Google pokračuje ve slibech a pravidelně svou chatovací aplikaci s podporou asistenta aktualizuje. Jak už jsme psali výše, největší novinkou je podpora vlastních chrome karet, což by se dalo jednoduše vysvětlit jako zabudování prohlížeče. Po otevření odkazu už se nebude otevírat váš klasický webový prohlížeč, ale vše pěkně zůstane v Allo aplikaci. To ušetří čas “skákáním” z jedné aplikace na druhou. Samozřejmě tato funkce půjde vypnout v nastavení.

V aplikaci byly nalezeny také další nové funkce, ty jsou ale prozatím schované a není jasné, jestli je Google implementuje už ve verzi 5.0. Jedna z nich je tlačítko, které automaticky vygeneruje balíček samolepek podle selfie fotky. Nicméně zatím není přesně jasné ani jak dobře to vlastně funguje. Na to si budeme muset ještě chvíli počkat, nicméně je to zase něco nového, co jsme u konkurence neviděli.

Podle serveru 9to5Google bude prý také Google v budoucnu brát mnohem více betatesterů, aby měli mnohem lepší zpětnou odezvu na nové funkce. Pokud jste ještě nevyzkoušeli aplikaci Allo, můžete si přečíst naše dojmy a případně si ji stáhnout zdarma z Google Play. Nová aktualizace by měla přijít v následujících týdnech.

[appbox googleplay com.google.android.apps.fireball]

Co říkáte na tvorbu vlastních samolepek s vaším obličejem?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)