Nelíbí se vám aplikace Galerie na OnePlus? Víme, kde je problém

galerie na oneplus aktualizace

Aplikace Galerie na OnePlus telefonech je hodně zvláštní. Z nějakého podivného důvodu společnost používá verzi z března minulého roku, přitom ale na ni za tu dobu vyšlo celkem osm aktualizací a ta poslední ji poměrně razantně mění. Pojďme se na ni blíže podívat.

Aplikaci Galerie na OnePlus si musíte aktualizovat manuálně

Na Google Play je dostupná Galerie ve verzi 1.21, která vyšla v březnu roku 2016. Zajímavé je, že tato verze je dostupná i na OnePlus 5. Přitom v době začátku prodeje tohoto posledního telefonu, už byla k dispozici Galerie ve verzi 1.7.0. Po několika dalších měsících už je verze 2.0 a OnePlus stále zapomíná vydat aktualizaci oficiální cestou.

Verze 1.2.1 je stále přitom postavena na holo designu z Androidu 4.X, což už je několik let za zenitem. Pokud se vám tedy Galerie nelíbí, doporučujeme ruční aktualizaci, a to třeba přes APKMirror, kde už je k dispozici verze 2.0. Ta vyšla před několika dny.

Už při prvním spuštění si všimnete velkých změn, aplikace dostala moderní spodní navigační lištu, nově má i ikonky a také jednu funkci. A to možnost zobrazit si fotografie podle místa, kde byly pořízeny. Po kliknutí se otevře mapa, na které jsou zvýrazněna místa, ze kterých pochází fotografie a také jejich počet. Může se jednat o užitečnou funkci, když třeba hledáte fotky z výletu.

[appbox googleplay com.oneplus.gallery]

Líbí se vám nový design aplikace Galerie na OnePlus telefonech?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)