Chystá Samsung u Galaxy S8 něco velkého? Chtějí zabránit leakům za každou cenu

Samsung Galaxy S8 spekulace

Samsung Galaxy S8 bude jeden z nejdůležitějších telefonů korejské společnosti za poslední roky. Díky fiasku s Galaxy Note7 je pověst firmy ohrožena a další neúspěch by mohl být kritický. I to může být důvod, proč chtějí manažeři zamezit únikům informací.

Čeká nás méně spekulací před představením Galaxy S8?

I když už se nějaké spekulace stihly vyrojit, nevyšlo zatím nic podstatného a možná ani nevyjde. Manažeři Samsungu totiž dělají vše, co je v jejich silách, aby zabránili budoucím únikům ohledně nového telefonu.

Podle zprávy korejského deníku Korea Herald mají nutit manažeři Samsungu své zaměstnance, ale i dodavatele třetích stran, aby za každou cenu zabránili případným únikům informací o Galaxy S8.

Samsung Galaxy S7 Edge má kapacitu baterie 3600 mAh Samsung Galaxy S7 Edge

V interním emailu měl Samsung požádat své zaměstnance, aby pozorně sledovali bezpečnostní opatření, aby se tak zabránilo úniku informací. Podobně se k tomu vyjádřil i jeden z dodavatelů, který nechtěl být jmenován. Bylo jim nakázáno, že mají držet jazyk za zuby a ohledně Galaxy S8 nic neříkat.

Před několika lety ještě výrobci dokázali uhlídat tajemství a většinou jsme se novinky dozvídali až při oficiálním oznámení. Ta doba už je ale pryč a dnes v podstatě známe informace o všech hlavních telefonech mnohem dříve, než je jejich oficiální vydání. Bude zajímavé sledovat, jak moc se to Samsungu povede, a co všechno vůbec chystají, že kvůli tomu dělají takové manévry.

Myslíte si, že Samsung dokáže zabránit únikům až do oficiálního představení Galaxy S8?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)