Majitelé Galaxy S7 Edge hlásí problémy s displejem. Patříte mezi ně?

Galaxy S7 Edge

Majitelé telefonu Samsung Galaxy S7 Edge hlásí po celém internetu problémy s displejem. Lidem se objevuje na displeji růžový proužek. Podle fotografií to vypadá, že pruh je ve stejných místech na všech problémových zařízeních.

Galaxy S7 Edge má problém s displejem

V posledních dnech se na různých internetových fórech a sociálních sítích ohledně Galaxy S7 řeší problém s displejem. Lidi, kteří si stěžují, najdeme na oficiálním fóru Samsungu, redditu, ale také na Twitteru a Facebooku.

Samsung se prozatím k celému problému nevyjádřil. Naštěstí již existuje několik řešení, jak se tohoto problému zbavit. Řešením by mělo být také poslání telefonu na reklamaci, ale věříme, že ne každému se chce být delší čas bez svého telefonu. Takže pojďme se podívat na dva tipy, které by měly pomoct.

  • Otevřete si vytáčení telefonního čísla a napište *#0*#. Objeví se vám nabídka s různými tlačítky. Stačí postupně kliknout na RED, GREEN a BLUE. Díky tomu se resetují jednotlivé pixely a růžový pruh by měl zmizet.
  • Druhá možnost se spíše hodí, pokud nezabere ta první. Hodně uživatelů hlásí to, že když zmáčkli displej na vrchní straně telefonu vedle loga Samsungu, že jím proužek zmizel. Dávejte samozřejmě pozor na to, abyste nepromáčkli displej.

Pokud ani jeden tip nepomůže, nezbývá už nic, než poslat telefon na reklamaci.

Narazili jste u Galaxy S7 Edge na tento problém?

Zdroj: phandroid.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)