Galaxy Gear dostávájí první alternativní ROM – přináší spoustu funkcí

Galaxy-Gear-Smartwatch

Samsung by si jistě přál, aby jeho hodinky byly veřejností přijímány tak nějak lépe. Hodně lidem se nelíbí nevyužitý potenciál hodinek a jejich softwarová omezení. Zatímco Samsung pracuje na nových funkcích a vylepšeních, vývojáři aktivní na XDA fóru nikdy nespí, a tak zde máme první alternativní ROM pro Samsung Galaxy Gear, která uživatelům přinese spoustu funkcí.

Zmiňme některé její klíčové vlastnosti. ROMka vám dovolí nainstalovat jakékoli soubory typu APK, čili své hodinky můžete obohatit o spoustu aplikací. Celé rozhraní běží ve stylu Nova Launcheru. Skrz bluetooth tethering si dokonce můžete v hodinkách prohlížet internetové stránky. Nainstalováním této ROM se vaše Galaxy Gear “rootnou”. Pro detailní výpis funkcí a získání návodu, navštivte fórum XDA Developers.

Podle první odezvy se zdá, že ROM běží solidně a je stabilní. Instalací získáte o něco plnohodnotnější Android zařízení na vašem zápěstí. Jako vždy vás musíme upozornit, že instalace alternativní ROM není pro každého a může dojít k nevratnému poškození vašeho zařízení.

Zdroj: XDA fórum , AndroidAuthority

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)