FFZERO1: Složte si futuristický koncept auta ve svém mobilu

Faraday Future FFZERO koncept – náhleďák

Od letošního veletrhu CES se tak nějak očekávalo, že jej zčásti ovládnou chytrá auta. Jednou z mnoha zajímavých novinek je i futuristický koncept elektromobilu od společnosti Faraday Future. Ta byla založena teprve před dvěma roky, a tak většině z nás její jméno nic neříká. Koncept, který představila, však dokázal kdekoho posadit na zadek.

Faraday Future | FFZERO1 Concept

Faraday Future | FFZERO1 Concept

Faraday Future je čínská společnost, se sídlem v USA, která se zaměřuje na vývoj inteligentních elektrických vozidel. Vůz FFZERO1 Concept zaujme již na první pohled svým futuristickým designem. A už ten naznačuje, že tento vůz zrovna šnek nebude. Jedná se o jednomístný sportovní vůz s výkonem 750 kW (1000 koní) a maximální rychlostí 320 km/h. Baterie vozu by údajně měly nabídnout o 15 % vyšší kapacitu než Tesla Model S.

Vychutnejte si koncept ve své mobilu

Abyste alespoň částečně zažili ten pocit mít tento vůz ve svých rukou, vydal jeho tvůrce mobilní aplikaci, ve které máte k dispozici plně rozložitelný 3D model vozu.

[appbox googleplay com.faradayfuture.ces2016]

Navíc, pokud se vám doma válí nějaký ten Cardboard, můžete si tento futuristický koncept prohlédnout zevnitř za jízdy, pomocí 360° videa na YouTube.

Faraday Future | FFZERO1 Concept 360 Degree Experience

Faraday Future | FFZERO1 Concept 360 Degree Experience

Zdroj: FaradayFuture

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

veletrh ces

Veletrh CES 2017: Co můžeme očekávat?

Články David Trlica David Trlica
3 min. uložit na později

Komentáře (1)