Firmware Huawei už nepůjde stáhnout ze stránek

Firmware Huawei půjde nyní stáhnout pouze prostřednictvím tzv. OTA aktualizace.

Čínská společnost Huawei se rozhodla, že přestane nabízet svým zákazníkům ke stáhnutí svůj systém ze svých stránek. Firmware Huawei půjde nyní stáhnout pouze prostřednictvím tzv. OTA aktualizace oficiální cestou. Společnost Huawei tímto chtěla pravděpodobně docílit toho, aby zákazníci veškeré problémy řešili standardním postupem.

Firmware Huawei telefonů půjde stáhnout jen přes OTA

Dosud bylo možné na stránkách společnosti Huawei stáhnout firmware pro různé typy telefonů. Mohli jste si tak telefon aktualizovat tím, že jste soubor nahráli na micro SD kartu a provedli sami aktualizaci systému.

Firma tak poskytovala uživatelům určité nástroje a zákazníci tak do jisté míry mohli být soběstační. Jestliže došlo k tzv. „bricku“, uživatel byl schopen telefon při určitém štěstí stále zprovoznit.

Zpráva Huaweie.

Huawei bohužel svou politiku změnil a ze dne na den odstranil odkazy ke stažení souborů. Na místě, kde kdysi bývaly odkazy, je pouze lakonická zpráva, že pokud budete chtít telefon aktualizovat, bude muset zvolit už pouze cestu OTA aktualizace.

Aktualizovali jste někdy Huawei pomocí instalace z micro SD karty?

Zdroj: frandroid.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (9)