Změny na Facebooku přichází: Brzy půjdou zprávy permanentně vymazat

facebook vymazat zpravy

Kontroverze kolem sociální sítě Facebook pokračuje. Po skandálu s Cambridge Analytica si mnoho lidí začalo uvědomovat, co všechno vlastně Facebook sbírá. Před několika dny vyšlo najevo, že vedení společnosti může vlastní zprávy permanentně vymazat, což je něco, co normální uživatelé nemůžou. Brzy se to má ale změnit.

Facebook zprávy vymazat jdou, ale ne úplně

Rovnou několik zdrojů v zahraničí informovalo o tom, že v minulosti obdržely zprávy například od šéfa Marka Zuckerberga. Nyní až ale zprávy nenašly, a to z toho důvodu, že byly vymazány. A právě to se nelíbí uživatelům, protože standardně není možnost, jak vymazat permanentně zprávu z této sociální sítě.

facebook skenuje zpravy a fotky messenger

Facebook už se ale vyjádřil, že chystá již brzy hromadné spuštění funkce pro vymazání zpráv. Do té doby, než bude funkce dostupná pro všechny, už údajně nebude společnost mazat zprávy z vedení. Zároveň se společnost omluvila, že tato funkce již nebyla uživatelům dostupná dříve. Zatím se neví, jak přesně bude mazání fungovat, ani kdy to bude.

[appbox googleplay com.facebook.katana]

Chyběla vám na Facebooku či Messengeru funkce kompletního vymazání zpráv?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)