Facebook přidává nové tlačítko, které je určeno otravným přátelům

facebook tlacitko snooze

Většina z vás má pravděpodobně kamaráda, který je na Facebooku téměř každou chvíli a neustále odesílá nové příspěvky. Někdy už jsou ale otravné, obzvlášť když je například na nějaké akci a každou chvíli posílá nové příspěvky, fotky atd. Pro tyto případy nyní Facebook připravil nové tlačítko Snooze.

Nové Facebook tlačítko Snooze umožní umlčet otravné přátele

Jedná se o podobné tlačítko jako nějakou dobu dostupné “Přestat sledovat”. Tohle tlačítko ale trvale umožní odstranit nové příspěvky od uživatele nebo stránky. Nyní se ale začne objevovat tlačítko odložení příspěvků na měsíc. To je užitečné, když například Facebook představí novou funkci a Timeline zaplaví podobné příspěvky. V předchozích měsících se to stalo například při představení obrázkových zpráv či zavedení animované gratulace.

Snooze

Zveřejnil(a) Facebook dne Středa 13. prosinec 2017

 

V posledních měsících také v Česku proběhly volby, na začátku příštího roku nás čekají další. V těchto chvílích se také nové tlačítko může hodit, když například nesouhlasíte s politickým názorem kamaráda a nechcete vidět politické příspěvky na Timeline.

Oproti “Přestat sledovat” se nová funkce hodí v tom, že po určitém čase se příspěvky začnou znovu ukazovat. Častokrát se také stává, že když u někoho kliknete na přestat sledovat, tak časem zapomenete, že danou osobu máte v přátelích. Nově tak budou mít uživatelé na výběr.

[appbox googleplay com.facebook.katana]

Je to podle vás užitečná funkce?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (1)