Facebook seznamka přichází: Zuckerberg chce konkurovat Tinderu

facebook seznamka tinder zuckerberg

Spoluzakladatel a majitel sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg dnes na vývojářské konferenci F8 oznámil, že brzy přijde Facebook seznamka. Ta bude v mnohém vycházet z oblíbené seznamovací služby Tinder

Facebook seznamka má mít podobnost s Tinderem

Tato informace dosud není oficiální, nicméně Zuckerbergovo prohlášení samo o sobě bylo dost silné aby snížilo hodnotu akcií společnosti Match Group o 18%. Match Group patří v současnosti nejpoužívanější seznamovací aplikace Tinder, stejně jako OkCupid a Match.com.

Seznamka uvnitř Facebooku, jakožto největší sociální sítě světa, dává dokonalý smysl. Díky počtu uživatelů, je úspěch takové funkce v podstatě jistotou. Navíc většina podobných služeb vyžaduje propojení s Facebook účtem pro přihlášení. Kdyby podobnou funkci nabídl sám Facebook, eliminovala by se nutnost služeb a aplikací třetích stran.

Oddělené od stávajícího účtu

Podle dostupných informací si bude uživatel moci založit nový účet, zcela oddělený od svého stávajícího účtu na Facebooku. Po jeho založení bude uživatel moci procházet otevřené skupiny a události a hledat zde na základě podobných zájmů potencionálního partnera.

facebook seznamka

Pokud se někdo například přihlásí k účasti na události, bude se jeho seznamovací profil zobrazovat všem ostatním, kteří o událost projeví zájem. Takto spojení uživatelé si pak budou moci psát soukromé zprávy. Podle Zuckerbergových slov nebudou tyto konverzace jakkoli propojené s aplikací Messenger nebo WhatsAppSpolečnost zatím neupřesnila datum oficiálního spuštění této služby, ale podle vlastních slov se během příštích několika měsíců dozvíme více.

[appbox googleplay com.facebook.katana]

Vyzkoušeli byste seznamku jako součást Facebooku?

Zdroj: androidauthority.com

Jan Nedbal
O Autorovi - Jan Nedbal

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)