Facebook Messenger vylepšuje sdílení polohy, již vás “nesleduje”

Pushpin marking location on map

Na začátku týdne jsme vás informovali o nepříjemné vlastnosti aplikace Facebook Messenger, která bez upozornění přenášela informace o vaší poloze ostatním uživatelům v rámci konverzace. Vaše poloha byla přenášena dokonce i těm uživatelům, kteří byli součástí chatu, ale již nemuseli být vašimi “přáteli”. Facebook na toto odhalení reaguje poměrně rychle a přináší aktualizaci této aplikace, která systém sdílení upravuje. Nově přibyla funkce (podobná jako v Hangouts), která pouhým kliknutím pošle vaši polohu. Nově by se navíc neměly přenášet informace o poloze v každé zprávě, jako tomu bylo doposud, což je určitě vítaná změna. Aktualizace je průběžně uvolňována, na náš redakční telefon se prozatím nedostala.

Nová funkce sdílení v aplikaci Facebook Messenger

facebook messenger

Facebook si jistě touto kauzou oblibu nezíská, spíše naopak. Již dnes existuje spoustu alternativ pro zasílání zpráv ze sociální sítě Facebook a tyto problémy oficiální aplikace Facebook Messenger jen nahrávají ostatním vývojářům.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (15)