T-Mobile a Vodafone spouští jako první EU Roaming bez příplatků (aktualizováno)

roaming

Již v neděli 11. června spouští T-Mobile pro své zákazníky EU Roaming bez příplatků. Zákazníci tak budou využívat v Evropské unii mobilní služby stejně jako v České Republice.

EU Roaming se aktivuje automaticky

Služba se automaticky aktivuje pro všechny zákazníky již v neděli 11. června. Výjimku tvoří zákazníci, kteří mají alternativní roamingové nabídky. EU Roaming od T-Mobile je již od 2. dubna součástí nových tarifů.

Za dva dny už bude možné využívat mobilní služby jako volání, SMS, MMS a data v zemích Evropské unie za stejných podmínek jako v České republice. Odpadají tak příplatky. Firemním zákazníkům s rámcovou smlouvou nebo smlouvou významného zákazníka, začne roaming v EU platit o den později, 12. června.

Nové zvýhodnění se týká i předplacených karet. Twist zákazníci tedy budou moci v EU rovněž využívat své mobilní služby za stejných podmínek jako v tuzemsku. I nadále ale platí pravidlo, že v roamingu lze uplatňovat jen volné jednotky do všech sítí, volné jednotky do domácí sítě se tedy v roamingu neuplatní. Pro své zákazníky spustil operátor i stránku pro nejčastější dotazy.

Aktualizace: Vodafone rovněž ohlásil spuštění EU Roamingu na neděli 11. června. Volání, SMS a data bez příplatku platí pro země EU a Island, Lichtenštejnsko, Norsko. V těchto zemích tedy neplatíte žádné příplatky a služby operátora využíváte za ceny stejné jako v České republice. Rovněž platí to, že volné jednotky nelze v zahraničí čerpat.

Využijete EU Roaming, nebo radši trávíte dovolenou bez telefonu?

Zdroj: TZ.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)